msgbartop
Telefon numarası iletişim bilgileri
msgbarbottom

Çakmak Erdem Hastanesi telefonu Çakmak Erdem Hastanesi telefon numarası

msgbartop
msgbarbottom

Çakmak Erdem Hastanesi telefonu: 0216 634 01 02
Çakmak Erdem Hastanesi adresi: Alemdağ Caddesi Sezer Sokak No: 3-5
İlçe: Ümraniye
İl: İstanbul
Web: www.erdemhastahanesi.com

Hasta memnuniyetine önem veren, hizmette sınır tanımayan, hasta haklarına sonsuz saygılı, uzman doktor kadrosuna sahip, eğitimli personeli ve sunduğu hizmetiyle milletimizi buluşturan grubumuzun bugünlere gelmesi, mevcut hizmet standardına ulaşması uzun, yorucu, keyifli, birçok fedakârlıkları içinde barındıran, ciddi, anlamlı, kararlı bir yürüyüşün ve dinlemeye, incelemeye değer bir hikayenin sonucunda oluşmuştur.

Kavuştuğumuz yeni hizmet ortamında bir yandan din, dil, ırk ayrımı yapmaksızın hastalara şefkat eli uzatan, halkın sağlığı için bir saniyenin bile kıymetini bilen çalışmalarımız devam ederken bir yandan da değişmenin, gelişmenin bilgide ve teknolojide çağdaş dünya normlarının yakalanmasının gayretine düşülmüştür.

Her gün değişen ve gelişen tıbbi cihaz teknolojileri sürekli izlenmekte olup tüm yeniliklerin ve kolaylıkların halkımızla dünya ile eş zamanlı buluşturulma gayretlerimiz bizi mevcut binaya da sığmamak gerçeği ile çok kısa zamanda yüz yüze getirmiştir.

çakmak ağız ve diş sağlığı merkezi randevu

  1. Esenler Hayat HastanesiEsenler Hayat Hastanesi telefonu: 0212 568 50 00 Esenler Hayat Hastanesi adresi: Fevzi Çakmak Mahallesi Atışalanı Caddesi No: 26 Atışalanı İlçe: Esenler İl: İstanbul Web: www.esenlerhayat.com 1993 yılında kurucumuz M. C. Nazım Yılmaztürk tarafından Beşyüzevler Hayat Hastanesiyle başlatılan, 1999 yılında Çamlıca Hayat Hastanesiyle devam eden Özel Sağlık Sunumu yatırımlarımız 2003 yılında hizmete giren Esenler Hayat Hastanesiyle devam ediyor. Kısa zamanda da halkın teveccühünü kazanarak özlenen doluluk oranına ve hasta potansiyeline kavuştu. Bu güvene layık olmanın ve sosyal sorumluluk anlayışımızın gereği bizde bölge halkına ve tüm İstanbul’a en kaliteli tıbbi bakım hizmetini halkın alım gücünü de gözeten fiyatlarla sunmanın gayreti ve [...]...


Sayfada Çakmak Erdem Hastanesi telefon numarası Çakmak Erdem Hastanesi savcı telefonu Çakmak Erdem Hastanesi hakim telefonu ve iletişim bilgileri yer almaktadır. Sitenin ilgili adliye ile bir ilişkisi yoktur. Bilgi verme amaçlıdır.